KEY ACCOUNT MANAGER pro divizi Appliances

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Spectrum Brands Czech spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) - key account manager pro divizi appliances.

Nadnárodní společnost zastupující přední světové značky se sídlem v České Lípě hledá do svého týmu nového člena na pozici Key Accoung Manager pro divizi Appliances (malé domácí spotřebiče a péče o tělo). Náplň práce: - Key Account Manager pro divizi Appliances - značky Remington a Russell Hobbs - péče o klíčové zákazníky v České republice a na Slovensku - zodpovědnost za obchodní podmínky a smlouvy - vyhledávání nových obchodních příležitostí - zpracování požadavků klientů - reporting vedení společnosti + interní výstupy - příprava a prezentace prodejních analýz zákazníkům - vedení přípravy kampaní pro zákazníky ve spolupráci s marketingem - vedení týmu regionálních obchodních manažerů - monitoring trhu, konkurence, analýza trendů - dosahování nastavených cílů dle strategie společnosti Požadujeme: - SŠ / VŠ vzdělání - zkušenosti z obchodní pozice FMCG min. 2 roky - pokročilou znalost anglického jazyka na úrovni obchodního jednání - odolnost vůči stresu, ochotu cestovat, týmový hráč - komunikativní osobnost, vyjednávací schopnosti - řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: - zázemí úspěšné a stabilní společnosti s přední pozicí na trhu - osobní automobil, mobilní telefon, notebook - příspěvek na stravování - odpovídající finanční ohodnocení Místo práce: Česká Lípa + služební cesty (ČR, SR), výjimečně zahraniční cesty V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte! Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kontakt

Společnost

Spectrum Brands Czech spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Jindřicha z Lipé 108, 470 01 Česká Lípa 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 45 000 - 65 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

13.1.2017

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Spectrum Brands Czech spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Spectrum Brands Czech spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému