Technik zkušebny - Drásov u Brna

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Siemens Electric Machines s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Techničtí a odborní pracovníci - technik zkušebny - drásov u brna.

Místo výkonu práce: Brno-venkov, Drásov, Drásov, 664 24 Drásov 126 Kontaktní osoba: Vídenská Lenka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Jsme tým zkušebny v Siemens Drásov. Pojďte k nám a staňte se členem týmu expertů na testování elektro motorů a generátorů! Budete se věnovat především: -zkoušení motorů a generátorů, elektrickým a mechanickým měřením (vibrace, hluk) -přípravě strojů ke zkoušení na základě dokumentace -tvorbě protokolů -technickému rozvoji pracoviště -zpracování a archivaci naměřených dat -spolupráci s montéry zkušebny a s odděleními montáže, kvality, konstrukce, el. výpočtů a projektového managementu -jednání a komunikaci se zákazníky při přejímkách (v AJ) Měl/a byste mít: -znalost základní teorie a principů fungování elektrických strojů točivých -technické myšlení -komunikativní angličtinu, jiný jazyk (němčina) výhodou -preciznost a pečlivost -ŘP. skupiny B -znalosti a zkušenosti z podobné pozice výhodou -znalost programování (LabView) výhodou -ochotu k práci ve dvousměnném provozu (pravidelně ranní a cca jednou za 3 týdny odpolední směna) Pozice je vhodná i pro absolventy! Dále vám nabízíme: -odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj -sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens -širokou škálu benefitů Přidejte se k nám a pojďte spolu s

Lokalita pracoviště

Drásov 126, 664 24 Drásov (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technický pracovník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Techničtí a odborní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 000 - 38 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens Electric Machines s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens Electric Machines s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému