Do našeho týmu bychom rádi přijali stavaře tělem i duší, který by rád převzal kontrolu na našich zakázkách a stal se tak členem týmu. Práce stavbyvedoucího je náročná a toto si velice dobře uvědomujeme, proto takového kolegu v našem týmu umíme náležitě ocenit a dát mu prostor pro seberealizaci.

Stavbyvedoucí Praha

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 35 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Do našeho týmu bychom rádi přijali stavaře tělem i duší, který by rád převzal kontrolu na našich zakázkách a stal se tak členem týmu. Práce stavbyvedoucího je náročná a toto si velice dobře uvědomujeme, proto takového kolegu v našem týmu umíme náležitě ocenit a dát mu prostor pro seberealizaci.

Náplň práce
- řízení a kontrola prováděných prací na našich stavbách
- aktivní účast na kontrolních dnech
- zpracovávání podkladů k fakturaci
- drobná administrativa

Požadujeme:
- min SŠ vzdělání stavebního nebo technického směru
- prokazatelná praxe v řízení staveb
- smysl pro detail a pečlivost
- znalost práce na PC (MS Excel)
- příjemné a solidní vystupování
- komunikativnost, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost
- ŘP skupiny B

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti na trhu
- zajímavou různorodou práci
- práci v přátelském kolektivu
- férový přístup
- motivující finanční ohodnocení
- služební telefon, PC, Automobil

Společnost

Mgr. Petr Kmošek

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2010
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Křenova 438/3, Veleslavín, 16200 Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Stavbyvedoucí v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební mistr, Stavbyvedoucí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Petr Kmošek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Petr Kmošek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému