Telesales specialista

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 15 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Nabízíme zajímavou příležitost pro komunikativní lidi v nově vznikajícím týmu v rámci zavedené společnosti. Po profi tréninku v oblasti Forex a prodejních dovedností Vás čeká práce v moderně vybaveném call centru s možností vysokých bonusů.

Náplň práce

  • Vytváření a udržování dobrých vztahů s klienty
  • Udržování kontaktu s potenciálním zákazníkem s cílem přeměnit jej na zákazníka aktivního
  • Aktivní prezentaci firemních produktů
  • Pomoc uživatelům v orientaci v oblasti FOREX a při založení osobního účtu
  • Práce s databází

Co požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání, (vzdělání v oboru ekonomie, financí, obchodu vítáno)
  • Počítačová gramotnost
  • Znalost anglického jazyka vítána
  • Základní zkušenosti v prodeji vítány

Co nabízíme

  • Práce v mezinárodní společnosti, která si udržuje vedení ve svém odvětví na světových trzích
  • Pracovní smlouvu na plný úvazek
  • Balíček školení v oblasti Forex,  osobnostních a prodejních dovednosti, jazykové kurzy.
  • Možnost rozvoje vlastní profesní kariéry
  • Přátelská a kolegiální atmosféra
  • Pevná platová složka plus dosažitelné bonusy až 40 000Kč/měsíc
  • Sportovní benefity
  • Teambuildingy a firemní akce

Společnost

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka

Pobočka zahraniční společnosti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Stodolni 21, 70200 Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Finance a ekonomika
Profese: Telesales specialista

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému