People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty/kandidátky na pozici:

HLEDÁME SPECIALISTY CONTROLLINGU S NĚMČINOU #7800280

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

ZAJÍMAJÍ VÁS ČÍSLA A MÁTE AKTIVNÍ NĚMČINU? PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS! DEJTE NÁM O SOBĚ CO NEJDŘÍVE VĚDĚT, RÁDI VÁS POZNÁME! Pro mezinárodní společnost hledáme zkušení osobnosti do oddělení controllingu.

Co Vás čeká?
- zázemí stabilní společnosti
- zúročení Vašich dosavadních zkušeností
- přátelský kolektiv
- zajímavé zaměstnanecké benefity včetně 13. platu
- pružná pracovní doba
- denní využití německého jazyka
- občasné služební cesty
- zajímavé finanční ohodnocení a možnost profesního růstu

Co očekáváme na oplátku od Vás?
-  zkušenosti v controllingu
- aktivní němčinu
- zájem o obor a profesionalitu
- ŘP sk. B

Pracoviště: Praha

Nástup ihned nebo dle dohody.

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte paní  Petru Šimánkovou.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost

People Consulting s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2007
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Praha, 13000 Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Finance a ekonomika
Profese: Finanční kontrolor v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Účetní, Finanční analytik, Specialista financí, Finanční kontrolor

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti People Consulting s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost People Consulting s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému