Nabízíme EXTRA vedlejší čisnnost

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Nabízíme práci klientského poradce/kyně. Vhodné na vedlejší činnost. 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis.. Možnost vést práci částečně z domova

Prosperující, obchodně poradenská firma nabízí práci vedenou z domu, nebo popř. vaší kanceláře.

Vedlejší činnost na 2 - 4 Hod. denně z volnou pracovní dobou. Příjem 8 - 12 tis./měs.

Náplň práce:

Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.

Nabízíme:

Uplatnění na několika úrovních.

Využití počítače a internetu na uživatelské úrovni.

Flexibilní pracovní dobu.

Vynikající finanční ohodnocení.

Možnost získat uplatnění na hlavní činnost

Zázemí silné a zavedené společnosti a plné zaškolení na danou pozici.

Požadujeme:

Věk min.18 let a více.

Spolehlivost.

Zodpovědný přístup k práci.

Komunikativnost.

NENABÍZÍME:

Manuální práci, podomní prodej.

Jak nyní postupovat, abyste u nás získali uplatnění?

Nyní stačí odpovědět na inzerát a my Vás budeme následně kontaktovat s podrobnostmi.

Společnost

Pavel Vočadlo

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Hlavní město Praha kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Poradenství
Profese: Poradce výživy v oboru Zdravotnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Dohoda o provedení práce (4 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pavel Vočadlo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pavel Vočadlo o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému