Rozpočtář staveb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jihomoravská akciová, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - rozpočtář staveb.

Popis pozice: Samostatný rozpočtář staveb odpovídající za: -Kompletní příprava a kontrola podkladů do výběrových řízení -Zpracování rozpočtů cenových nabídek, dle obdržených výkazů výměr a PD -kontrola výkazů výměr dle projektové dokumentace a zadávacích podmínek -Příprava harmonogramů, příprava výkazů výměr -zpracovávání rozpočtů cenových nabídek v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek Požadujeme: -SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru -Praxe a zkušenosti v oblasti rozpočtování pozemních staveb velkou výhodou, organizační schopnosti -znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel) -znalost rozpočtového programu výhodou (Callida) -rozhodnost, značná úroveň komunikačních dovedností -schopnost samostatného řešení problémů, samostatnost, organizační a komunikativní schopnosti, maximální pracovní nasazení -loajalitu a flexibilitu, technicko-ekonomické myšlení -řidičské oprávnění sk. B Nabízíme: -pracoviště: Třebíč Borovina, bývalý areál BOPO -možnost služebního bytu v areálu firmy -nástup září 2016 nebo dle dohody -jednosměrný provoz, pracovní úvazek 40 hod./týden -stravenky -perspektivní dlouhodobé zaměstnání -vhodné také pro osoby OZP

Společnost

Jihomoravská akciová, a.s.

Lokalita pracoviště

Budischowského 1073, 674 01 Třebíč 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Referent kalkulací, cen, rozpočtů v oboru Ostatní
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jihomoravská akciová, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jihomoravská akciová, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému