obsluha stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KWD Bohemia, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - obsluha stroje.

Měsíční prémie ve výši max.10 % Příplatky za noční směnu, víkendy a přesčasy Odměna za podání zlepšovacího návrhu a v případě finanční úspory je odměna ve výši 10% z uspořené částky Možnost vyplácení záloh Pracovní poměr na dobu neurčitou 25 dní dovolené Stravenky ve výši 70,- Kč a možnost závodního stravování Třísměnný provoz nebo nepřetržitý provoz Vánoční balíček, možnost permanentek ( lukostřelba, tenis, … ) Možnost rekvalifikace na pozici řidič VZV Prezentace firmy a výběrové řízení proběhne dne 26. 10. 2016 od 9:00 hod. na ÚP v zasedací místnosti.

Společnost

KWD Bohemia, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Husova ulice 623, 294 41 Dobrovice (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KWD Bohemia, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KWD Bohemia, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému