Vedoucí pobočky - prodej strojírenských výrobků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ARKOV, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - vedoucí pobočky - prodej strojírenských výrobků.

Požadujeme: - SOU /SŠ technického zaměření - strojní - prodej výrobků: ložiska, hydraulika, řemeny, spojovací materiál - příjemné vystupování a výborné komunikační schopnosti - perfektní znalost práce na PC - vysoká míra samostatnosti - aktivní přístup k zákazníkům, pečlivost, spolehlivost - dobrý zdravotní stav - řidičský průkaz sk. B Náplň práce - komunikace se zákazníky - poradenství - lisování hadic (zaučíme) - příprava a prodej zboží - práce s pokladnou - fakturace - zabezpečení včasnosti a komplexnosti expedice výrobků k zákazníkovi - péče o prodejnu Pracovní doba 7:00 -15:30 hod. Pracovní poměr se uzavírá na dobu určitou (1 rok) s možností dalšího prodloužení. - Nabízíme: - hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz - zaměstnanecké výhody, stravenky, benefity - motivační systém odměňování První kontakt - zaslání CV emailem, pro vybrané bude následovat ústní pohovor v ZR, kdo nebude vybrán do užšího kola, do 10 dnů obdrží vyrozumění emailem

Společnost

ARKOV, spol. s r. o.

Lokalita pracoviště

Jungmannova 1783, 591 01 Žďár nad Sázavou 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARKOV, spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARKOV, spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému