Technicko-organizační pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Obec Roztoky hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ve službách a prodeji - technicko-organizační pracovník.

Požadavky: řidičský průkaz minimálně sk. B, výhoda - výuční list v oboru opravář zemědělských strojů Pracovní doba 6:30 - 15:00 Náplň práce: údržba veř. prostranství, obecních pozemků, zařízení a objektů obce, pomoc při zajištění kulturních akcí, péče o veškerý mobiliář na veřejných prostranstvích za pomoci dostupné techniky Místo výkonu práce: k.ú. Roztoky Kontakt: Lenka Peterková e-mail: kontakt

Společnost

Obec Roztoky

Lokalita pracoviště

Roztoky 128, 270 23 Křivoklát, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Pracovníci ve službách a prodeji

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Obec Roztoky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Obec Roztoky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému