Recepční

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OKIN SECURITY CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - recepční.

Místo výkonu práce: SATPO, ul. Kobrova, Praha 5 - Smíchov Kontaktní osoba: Špalt David, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Bezpečnostní agentura OKIN Security CZ, s.r.o. příjme na pozici RECEPČNÍ na hlavní pracovní poměr nebo na DPP jen na pár hodin v měsíci na objekt SATPO Požadavky : - nástup od 01.09.2016 nebo DLE DOHODY - 100% spolehlivost - AJ nebo RJ výhodou - flexibilita - min. ZŠ - výpis z rejstříku trestů Nabízíme : - plat 15.000,- až 17.000,- + zákonné příplatky (noční, přesčasy, svátky, víkendy, atd.) - 90,-/hod. - klidná a nenáročná práce - čisté a moderní prostředí - příjemný kolektiv - zázemí nadnárodní společnosti Zaměstnanecké výhody: odměny, možnost výběru směn dle domluvy. V případě zájmu volejte od pondělí do pátku od 10:00 - 15:00 nebo zasílejte své životopisy na uvedený email. Do předmětu prosím pište SATPO. Děkuji

Společnost

OKIN SECURITY CZ, s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OKIN SECURITY CZ, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OKIN SECURITY CZ, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému