Obráběč kovů - bonus 10000,-Kč za nástup - Drásov u Brna

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Siemens Electric Machines s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řemeslníci a opraváři - obráběč kovů - bonus 10000,-kč za nástup - drásov u brna.

Místo výkonu práce: Brno-venkov, Drásov, Drásov, 664 24, Drásov 126 Kontaktní osoba: Vídenská Lenka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Kdo nahlásil: Lindovská Jana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Jsme tým obrobny a svařovny firmy Siemens Drásov.Pojďte k nám, staňte se členem našeho týmu obrobny a získejte bonus 10000,-Kč jen za to, že k nám nastoupíte!!! Budete se věnovat především -obrábění (soustružení, frézování a vrtání) dle výkresové dokumentace -v rámci multifunkčnosti časem zaškolení i na jiné pracoviště střediska -další práci dle pokynů mistra Těšit se můžete zejména na -sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens -čisté a bezpečné pracoviště -zaměstnání ve firmě, která je jedním z nejlepších zaměstnavatelů v ČR Měl byste mít -výuční list ve strojírenském oboru -zkušenosti s obráběním alespoň dva roky -časovou flexibilitu a ochotu pracovat ve dvousměnném provozu -znalost výkresové dokumentace a práce s měřidly -zdravotní způsobilost pro kvalifikaci jeřábník-vazač -platný průkaz jeřábník-vazač výhodou -ochotu učit se novým věcem a přijmout odpovědnost za výsledky své práce -zájem o stabilní zaměstnání Nabízíme -širokou škálu benefitů -smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení

Lokalita pracoviště

Drásov 126, 664 24 Drásov (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 27 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens Electric Machines s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens Electric Machines s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému