PROJEKTOVÝ MANAŽER

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bohuslav Jurka hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) - projektový manažer.

Mzda 30 000,-- Kč po zapracování Projektový manažer (PM) po zaškolení projektově řídí zadané zakázky. Pozice je určena pro inženýra, nejlépe nového absolventa VŠ strojního zaměření, ze kterého se po několika letech stává samostatný a zkušený TOP manažer. PM je časově flexibilní a v časové disponibilitě se řídí požadavky našich zákazníků, z čehož vyplývá i jeho pružná pracovní doba. PM samostatně komunikuje s našimi zákazníky, dodavateli a kooperanty. Vytváří a pracuje s CAD soubory a 3D modely. Vytváří návrhy konstrukce, návrhy technologií výroby a návrhů použitých materiálů. Týmově řídí pracovní skupin výrobních dělníků - organizuje jejich práce v časovém souladu s harmonogramy projektů (samostatné vytváření těchto harmonogramů). PM sestavuje matematické modely kalkulací a rekalkulací projektů v xls. PM komunikace se zahr. zákazníky + zahraniční služební cesty…v případě potřeby. PM samostatně programuje CNC stroje pro potřeby výpočtů a kalkulací a zadávání vstupních dat do plánů výroby (pořadníků práce). PM na komunikativní úrovni zvládá ang. nebo něm. (ideální by ovšem byla znalost francouzštiny…není ale podmínkou) PM má alespoň řidičské oprávnění B. Zaměstnanecké výhody: stravenky 100,- za každý odpracovaný den, firemní oděv v hodnotě á 6. 000,- , bonusy ke mzdě za zrealizovaný objem zakázek.

Společnost

Bohuslav Jurka

Lokalita pracoviště

Bezručova 571, 674 01 Třebíč 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohuslav Jurka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohuslav Jurka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému