Horizontář (stroj W9)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SEZAKO PŘEROV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - horizontář (stroj w9).

Nástup možný IHNED. Požadujeme: - orientaci v oboru; schopnost čtení výkresové dokumentace; ochotu pracovat ve vícesměnném provozu; zodpovědnost; samostatnost Nabízíme: - možnost platového růstu; 5 týdnů dovolené; stravenky; stravování zajištěno přímo v areálu firmy; prémie, školení, odměny a firemní akce; uzavření smlouvy na dobu neurčitou Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt; - telefonicky na čísle kontakt- Mgr. Naděžda Švrčková Místo výkonu práce: SEZAKO PŘEROV s.r.o., Kojetínská č.p. 888/48, 750 02 Přerov 2

Společnost

SEZAKO PŘEROV s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kojetínská 888, 750 02 Přerov 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Frézař v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Mzdové podmínky

Základní mzda: 90 - 145 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SEZAKO PŘEROV s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SEZAKO PŘEROV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému