Konstruktér s ubytováním - Mladá Boleslav

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Humares s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - konstruktér s ubytováním - mladá boleslav.

Pro našeho klienta, výrobní společnost v Mladé Boleslavi, hledáme vhodné kandidáty na pozici konstruktéra s možností ubytování. Co bude Vaším úkolem? projektování dílů v automobilovém průmyslu prostřednictvím CATIA a Siemens NX Co se od Vás očekává? praxe na obdobné pozici konstruktéra nutná (nejlépe v automotive) znalost a praxe s CAD, konkrétně s CATIA a NX spolupráce s technology orientace ve výkresové dokumentaci samostatnost, flexibilitu, kreativitu Co nabízíme? zázemí zavedené společnosti práce na hlavní pracovní poměr mzda cca 40 000 Kč zajištěné ubytování do max. 3000Kč / měsíc nástup po domluvě Zaujala Vás tato nabídka práce a splňujete všechny požadavky? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: kontakt

Společnost

Humares s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mladá Boleslav, Mladá Boleslav (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Humares s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Humares s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému