Učitelé na 1. st. základních škol (kromě v přípravných tříd)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Anglofonní základní škola, z.ú. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) - učitelé na 1. st. základních škol (kromě v přípravných tříd).

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 155 00, Janského č.p. 2189/18 Kontaktní osoba: Dvořák Zdeněk JUDr. Mgr. Ph.D., tel.: kontakt, e-mail: kontakt, osobní kontakt po předchozí domluvě -učitel/ka prvního stupně základní školy, vhodné i pro uchazečku na rodičovské dovolené, zkrácená pracovní doba, v průběhu pracovní doby možnost umístění dítěte do anglofonní mateřské školy jako benefit

Společnost

Anglofonní základní škola, z.ú.

Lokalita pracoviště

Janského 2189, 155 00 Praha 515 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 8 600 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Anglofonní základní škola, z.ú. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Anglofonní základní škola, z.ú. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému