VŠEOBECNÁ SESTRA S REGISTRACÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum sociálních služeb Staroměstská České Budějovice, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - všeobecná sestra s registrací.

Hledáme všeobecnou sestru s registrací na poloviční úvazek. Nástup možný od září 2016. Plat: 10.plat. třída, výše dle praxe (od 9300,- Kč) informace: Mgr. Soukupová Hana, vrchní sestra, č.tel.: kontakt, kontakt; Peltanová Alena, č.tel.: kontakt. životopisy zasílejte na: kontakt kontakt

Společnost

Centrum sociálních služeb Staroměstská České Budějovice, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Staroměstská 2469, 370 04 České Budějovice 4, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 9 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum sociálních služeb Staroměstská České Budějovice, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum sociálních služeb Staroměstská České Budějovice, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému