Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Vedoucí laboratoře

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 25 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Vedoucí laboratoře, Litvínov

Pracovní náplň
  • odpovědnost za řízení chodu laboratoří
  • nábor, hodnocení, kontrola a organizace práce laboratorních techniků a laborantek (vedení 20 podřízených, někteří v nepřetržitém směnném režimu)
  • odpovědnost za laboratorní techniku, její základní údržba a servis, nákup nových přístrojů, kalibrace
  • provádění nastavování a ověřování analytických metod a kontroly správnosti jednotlivých analýz a jejich interpretace
  • servis a aktualizace dokumentace laboratoří
  • pravidelný report výsledků
  • kontrola správnosti dat zadaných do softwaru Lims
  • spolupracuje s vedoucími směn, procesními techniky, vědeckými pracovníky a ostatními odděleními ve firmě

 Nabízíme
  • zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování - stravenky 90kč
  • zkrácená pracovní doba na 37,5 a další
  • práce na plný úvazek
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • místo pracoviště Litvínov

Požadujeme
  • středoškolské vzdělání s maturitou, obor chemie výhodou, nikoli podmínkou
  • angličtina aktivní na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s chemickou laboratoří výhodou
  • praxe ve vedení lidí
  • praxe v oboru minimálně 1 rok

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Karla Engliše 3201/6, 15000 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Věda a výzkum
Profese: Vedoucí laboratoře
Alternativní názvy profese: Chemický inženýr, Chemický laborant, Chemik

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • Anglický jazyk - pokročilý
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému