PROGRAMÁTOR PLC

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou Termín nástupu: ihned nebo dohodou Finanční ohodnocení: dle Vašich zkušeností + prémie při dokončení projektu i v průběhu roku

Pro našeho klienta, českou stabilní společnost, která se zabývá průmyslovou automazizací, hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor PLC.

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?

  • programování PLC - zejména Siemens Simatic S7-1200/1500/300
  • tvorba návodu k ovládání pro vytvořený software
  • spolupráce s kolegy a dalšími oddělěními společnosti
  • cca dva dny v týdnu strávíte na cestách u klientů při realizaci zakázek nebo servisních výjezdech

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

  • má vystudovanou SŠ nebo VŠ elekrotechnického směru
  • velkou výhodou bude, pokud má platnou vyhlášku č. 50 - min. §6 nebo vyšší a zkušenosti z podobné pozice
  • dokáže alespoň přečíst a pochopit  technický text v AJ
  • je samostatný, zodpovědný a ochotný na sobě dále pracovat
  • je aktivní řidič a má platný Řp. sk.B

CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE?

  • samostatná práce v příjemném kolektivu na zajímavých a různorodých projektech
  • finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, prémie při dokončení projektu i v průběhu roku
  • příspěvek na sport/kulturu a proplacení kurzu AJ
  • stravenky a dovolená navíc, k dipozici služební automobil

Společnost

Lucie Sedláčková

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2012
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců
Obrat společnosti: <1 mio Kč

Lokalita pracoviště

Liberecký kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Strojírenství
Profese: Programátor CNC/PLC v oboru Technika a elektrotechnika

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lucie Sedláčková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lucie Sedláčková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému