Asistenti pedagogů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a Mateřská škola Klecany, okres Praha-východ hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů.

Místo pracoviště: - ZŠ a MŠ Klecany, 250 67Klecany 375 Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - asistent pedagoga pro výuku angličtiny - rodilý mluvčí z USA, absolvent vysoké školy v USA - práce na plný úvazek, 22 hod. týdně přímé vyučovací povinnosti Zaměstnanecké výhody: - služební byt

Společnost

Základní škola a Mateřská škola Klecany, okres Praha-východ

Lokalita pracoviště

Klecany 375, 250 67 Klecany, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

4.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola Klecany, okres Praha-východ výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola Klecany, okres Praha-východ o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému