Lékaři se specializací - neurologie

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EUROMED PRAGUE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři v interních oborech - lékaři se specializací - neurologie.

Místo výkonu: Ukrajinská 900/11, 101 00 Praha 10-Vršovice Kontakt: Mgr. David Steindl, tel.: kontakt, e-mail: kontakt VŠ lékařská fakulta, specializace neurologie. Vhodné i pro lékaře před atestací. Práce v ordinaci neurologie, možnost využití EEG a účasti na klinických studiích. Zaměstnanecké výhody: Podpora profesního a odborného růstu, vzdělávání, ubytování, zastávka BUS a TRAM u pracoviště, možnost individuálního nastavení ordinačních dnů a hodin (od 1 až 5 ordinačních dnů v týdnu). Možnost spolupráce i na vedlejší pracovní poměr.

Společnost

EUROMED PRAGUE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ukrajinská 900, 101 00 Praha 101 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lékař v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Lékaři v interních oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 80 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUROMED PRAGUE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EUROMED PRAGUE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému