LEKTOR/KA EN - Liberec, Jablonec nad Nisou a okolí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Skřivánek s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - lektor/ka en - liberec, jablonec nad nisou a okolí.

Náplň práce: - výuka cizího jazyka v lokalitě Liberec, Jablonec n. Nisou a okolí - kurzy skupinové a individuální, firemní, všechny jazykové úrovně Očekáváme: - pedagogické a jazykové vzdělání - ochota dojíždět do blízkého okolí Nabízené výhody: - Účast na pravidelných metodických seminářích - Konzultace s metodikem - Využívání rozsáhlé knihovny s materiály pro výuku - příjemné vystupování, spolehlivost, flexibilita, zodpovědný a tvůrčí přístup Dohoda o provedení práce - 15 hod./týden (cca 60 hod./měs.) V případě, že se cítíte být touto nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem.

Společnost

Skřivánek s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pražská 154, 460 01 Liberec 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 9 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.8.2016

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Skřivánek s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Skřivánek s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému