Lodní personál - Steuerman s Rýnským patentem

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GOLD TIMES s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lodní důstojníci a lodivodi - lodní personál - steuerman s rýnským patentem.

Místo výkonu práce: Země EU Přijímáme na stálý pracovní poměr i brigádu lodní personál, pozice: Steruerman s Rýnským patentem ( od 2.000,- € ) Podmínkou je lodní knížka, vyučení / popřípadě dostatečná praxe a NJ minimálně komunikativně. Doprava na loď a zpět našimi vozy. Nabízíme zázemí stabilní firmy a výhodné platební podmínky. Výše mzdy se odvíjí od kvalifikace a typu lodi, na kterou Vás umístíme. Kontakt: Žaneta Bílá, Vaše podklady zasílejte na e-mail: kontakt nebo volejte +40 kontakt( od 8:00h do 14:00h ).

Společnost

GOLD TIMES s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Stráni 545, 405 02 Děčín 2 (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 65 000 - 70 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GOLD TIMES s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GOLD TIMES s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému