OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro oblast Severní Čechy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Purum s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce pro oblast severní čechy.

Náplň práce: - Vyhledávání obchodních partnerů v oblasti nakládání s odpady - Příprava a tvoření cenové nabídky, stejně jako podílení se na realizaci obchodních případů - Péče a rozvoj aktuálního portfolia zákazníků ve svěřeném regionu - Pravidelné hledání nových možností spolupráce na trhu - Pravidelnou komunikaci se zákazníky - Orientaci v portfoliu našich produktů a služeb Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - Praxe v oblasti nakládání s odpady výhodou - Zkušenost s prací obchodního zástupce nejlépe v oboru - Velmi dobrá znalost PC - MS Word, Excel, Outlook, Internet - Vysoké pracovní nasazení, ochotu cestovat - Spolehlivost, zodpovědnost, loajalitu - Dobré komunikační organizační a prezentační schopnosti a týmovou spolupráci - ŘP sk. B Plat + provize Hlásit se e-mailem

Společnost

Purum s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rynoltice 149, 463 53 Křižany (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Purum s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Purum s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému