DĚLNÍK/-CE NA PROVOZE TKALCOVNA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CONROP, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha pletacích strojů - dělník/-ce na provoze tkalcovna.

vyučen v oboru není podmínkou, mzda po zapracování 12 500 - 15 000 Kč, třísměnný a nepřetržitý provoz, nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Náplň práce: obsluha tkalcovských, pletacích a skacích strojů, na pracovišti je riziko hluku. Nabízíme zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy: příplatky za práci v odpolední a noční směně, příplatek za práci v sobotu a v neděli, příspěvek na závodní stravování, 21 dnů dovolené + 4 dny pracovního volna, příspěvek na penzijní připojištění. KO: Eva Holaňová, tel. kontaktnebo kontakt, e-mail: kontakt Aktualizace 26.8.2016

Společnost

CONROP, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Wolkerova 465, 749 01 Vítkov 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha pletacích strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 500 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

27.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CONROP, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CONROP, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému