Vedoucí skupiny nástrojařů.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Humares s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci příbuzní nástrojařům - vedoucí skupiny nástrojařů..

Náplň práce: vedení týmu nástrojařů u subdodavatele Škody MB v Německu - dokončovací práce na lisovacích površích. Požadavky: praxe na obdobné pozici, schopnost vést tým ve výrobě, plynulá znalost NJ - znalost výkresů a denní komunikace, povědomí o výrobě lisovacího nářadí, postupy lisování (operace), zkušenosti s montáží, orientace ve výkresové dokumentaci a schopnost interpretovat ji týmu, samostatnost, zručnost. Výhodou zkušenost s lisováním velkých kusů, s lisovacími nástroji a nářadím, zkušenost s tušírováním, ochota přestěhovat se do Německa. Výhody: diety 45 EUR/den, pracovní oblečení a pomůcky, ubytování zdarma, placené příplatky za noční a za přesčasy. Zašlete životopis na mail.

Společnost

Humares s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zlín, Zlín (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Nástrojař v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Ostatní pracovníci příbuzní nástrojařům

Mzdové podmínky

Základní mzda: 50 000 - 53 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Humares s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Humares s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému