Manuální výroba a navrhování nových suvenýrů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fa Lixen, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech - manuální výroba a navrhování nových suvenýrů.

Náplň práce: práce s photoshopem, navrhování designu nových předmětů v oblasti suvenýrů a pomoc při jejich výrobě. Požadujeme: znalost ruského nebo ukrajinského jazyka slovem i písmem, schopnost navrhování designu nových předmětů v oblasti suvenýrů. Kontakt e-mailem nebo osobně na výše uvedené adrese (PO 10:30-12:30).

Společnost

Fa Lixen, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rybářská 547, 280 02 Kolín 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fa Lixen, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fa Lixen, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému