Produktový manager/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Data Servis - informace s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností - produktový manager/ka.

Místo výkonu práce: Jaklovecká č.p. 1379/9, Slezská Ostrava Emailová adresa kontakt, předmět "PRODUKTOVÝ MANAGER" Společnost Data Servis je již více než 20 let leadrem v průzkumech na trhu gastronomických podniků (HORECA ). Spolupracujeme s významnými společnostmi na česko-slovenském trhu, pro které zajišťujeme datovou podporu. Nyní hledáme posilu pro náš tým na pozici: PRODUKTOVÝ MANAGER Co bude Tvým úkolem? o zajímat se o trh gastronomie ve všech souvislostech o sledování a analýza efektivity značek, produktů na trhu ( primární, sekundární zdroje) o příprava analýz a reportů pro vybrané značky, kategorie produktů o příprava a vedení výzkumných projektů o komunikace napříč celým týmem - společností -zástupci na trhu o tvorba zpráv a informačních sdělení pro PR, web a Social Media kanálů Co od Tebe očekáváme? o VŠ vzdělání v oblasti marketingu, PR, zpracování dat eventuálně praxe v této oblasti o znalost a návštěvnost gastronomických provozoven o systematické, analytické myšlení při práci s daty a informace o manažerské zkušenosti s vedením lidí na projektech o tvůrčí činnosti a energii měnit a posouvat věci kupředu o radost z řízení auta po celé ČR/SR ( ŘP sk. B) o perfektní znalost MS Office (Excel, Powerpoint) o plynulá znalost AJ slovem i písmem Co Ti můžeme nabídnout? o práci pro významné a renomované společnosti na trhu o možnost osobního růstu, další vzdělávání, podpora a rozvoj osobních znalostí a dovedností o mladý a přátelský tým o osobní zaškolení a individuální profesní koučing o zázemí stabilní společnosti o sídlo je příjemné a klidné lokalitě Slezské Ostravy dostupné MHD i s možnosti parkování o odměnu odpovídající výkonu o nástup dle dohody Benefity: o stravenky, možnost stravování přímo na pracovišti, pravidelné prémie a odměny, firemní akce, flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova (home- office), občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na sport, volný čas, zdravotní volno aj. Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj aktuální životopis spolu s průvodním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů na adresu kontakt, do předmětu prosím uveďte "PRODUKTOVÝ MANAGER" Souhlas s poskytnutím osobních údajů: V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlasím se zpracováním mých osobních údajů, které jsem společnosti Data Servis-informace s.r.o. poskytl v souvislosti s žádostí o přijetí do zaměstnání.

Lokalita pracoviště

Jaklovecká 1379, 710 00 Ostrava 10, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Data Servis - informace s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Data Servis - informace s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému