Servisní pracovník/ce stávajících klientů pobočky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Michaela Šabo hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví - servisní pracovník/ce stávajících klientů pobočky.

Přidejte se k týmu pobočky Partners market Šumperk s bankovním koutkem UniCredit Bank! Obsazujeme pozice: Servisní pracovník stávajících klientů pobočky Nabízíme: Práci na pracovní poměr, po domluvě i poloviční úvazek Mzdu skládající se z fixní a bonusové složky Příjemný kolektiv a prostředí, osobnostní růst a radost z toho, že pomáháte lidem řešit jejich sny a finanční otázky Stávající portfolio privátních klientů Flexibilní pracovní doba Vzdělávání v oboru bankovnictví, finančnictví a obchodu A navíc firemní telefon a řadu dalších benefitů Chceme k sobě zodpovědného, samostatného kolegu nebo kolegyni Pracovitého a komunikativního kolegu nebo kolegyni s maturitou, se spoustou energie a s touhou odvádět stoprocentní práci. Zodpovědnou a samostatnou osobnost s ochotou dále se vzdělávat a pracovat na sobě. Vhodné i pro absolventy Flexibilní pracovní doba Kontakt: e-mailem.

Společnost

Michaela Šabo

Lokalita pracoviště

Dr. E. Beneše 1831, 787 01 Šumperk 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista financí v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Michaela Šabo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Michaela Šabo o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému