Údržbář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AB Facility a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - údržbář.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Jinonice, 158 00, U Trezorky č.p. 921/2 Kontaktní osoba: Čurdová Marcela, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadujeme: o vyhláška 50. minimálně § 6 o znalost TZB a ostatní techniky budov Náplň práce: o provádění odborné provozně technické elektrikářské práce v rámci odborné způsobilosti a předpisů BOZP o zajištění provozu a kontroly vybraných zařízení o zajišťování drobných oprav a údržby na zařízení budov o spolupráce s externími dodavateli Nabízíme: o provádění odborné provozně technické elektrikářské práce v rámci odborné způsobilosti a předpisů BOZP o zajištění provozu a kontroly vybraných zařízení o zajišťování drobných oprav a údržby na zařízení budov o spolupráce s externími dodavateli -příspěvek na stravování

Společnost

AB Facility a.s.

Lokalita pracoviště

U Trezorky 921, 158 00 Praha 58 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AB Facility a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AB Facility a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému