Ochrana objektu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KOŇAŘÍK závěsová technika a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - ochrana objektu.

POZICE PRO OZP s maximálně 2. stupněm invalidity Místo výkonu práce: Ostrava Heřmanice, ul. Orlovská Kontakt: emailem kontakt Firma KOŇAŘÍK závěsová technika je českým výrobcem a dodavatelem prvků pro upevnění potrubí a potrubních systémů. Určeno pro stavební odvětví: vodoinstalace, topení, plynofikace, elektrorozvodů, vzduchotechniky, klimatizace ... kontakt Hledáme zaměstnance pro ochranu objektu Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti :ochrana objektu Nástup možný dohodou.

Společnost

KOŇAŘÍK závěsová technika a.s.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 300 - 9 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOŇAŘÍK závěsová technika a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KOŇAŘÍK závěsová technika a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému