Konzultant/ka v klientském centru podpory

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Justprint.cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - konzultant/ka v klientském centru podpory.

Místo výkonu práce: 28. října 341/184, Ostrava - Mariánské Hory Pokud máte zájem o naši nabídku, pošlete svůj životopis na e-mail: kontakt Informujeme, že budeme kontaktovat pouze vybrané kandidáty. Prosíme o připsání ve svém CV dovětku: "Souhlasím s využitím mých osobních dat při náboru pracovníků v souladu s platným zákonem o ochraně osobních údajů (č. 101/2000 Sb.)". Justprint.cz je moderní a dynamicky se rozvíjející internetovou tiskárnou, která nabízí na českém trhu nejširší řadu offsetových a velkoformátových produktů. Aktuálně hledáme kandidáty/ky na pozici: Konzultant/ka v Klientském centru podpory Náplň práce: Pracovník/ce, zaměstnán na této pozici bude zodpovědný za aktivní telemarketing, budování pozitivní image firmy, pomoc klientům při seznámení se s naší nabídkou a také pomoc v proceduře vytváření objednávek. Nabízíme: - Zaměstnání plné výzev ve firmě, která má silnou pozici na trhu - Atraktivní plat + prémie dle výkonu - Podpora celého týmu - Možnost rozvoje a profesního zdokonalování v mezinárodním prostředí Ideální kandidát/ka by měl splňovat tyto požadavky: - Český nebo slovenský jazyk - slovem i písmem - Flexibilita a nasazení během vykonávání pracovních povinností - Schopnost týmové práce - Nadšení, optimismus, kreativita a otevřenost - Dobrá znalost MS Office - Zkušenosti s telefonickou podporou klientů vítána

Společnost

Justprint.cz s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 341, 709 00 Ostrava 9 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

4.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • excel
  • internet

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Justprint.cz s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Justprint.cz s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému