Prodavač/ka specialista/tka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AHOLD Czech Republic, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači smíšeného zboží - prodavač/ka specialista/tka.

Místo výkonu práce: Albert Supermarket, náměstí Václava vacka 6043/23, Ostrava - Poruba V případě zájmu se dostavte osobně na uvedenou adresu nebo pište na e-mail. Volat můžete Po-Pá od 10.00 do 14.00 hod. CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE? -Doplňování zboží, práce na pokladně, práce v obsluhovaném úseku -Znalost zboží, kontrola kvality a záručních lhůt -Práce ve směnném provozu -Odpovědnost za práci se zbožím CO OD VÁS OČEKÁVÁME? -Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost -Trestní bezúhonnost -Vyučení v oboru prodavač výhodou -Zkušenosti s prací v maloobchodu výhodou CO VÁM NABÍZÍME? -Jistotu stabilního zaměstnání -Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu -Trvalý měsíční příjem a další benefity Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek na dopravu, slevové poukázky na nákup, příspěvek na sport, zvýhodněné volání, slevy na zájezdy s CK, odměny k pracovnímu jubileu.

Lokalita pracoviště

náměstí Václava Vacka 6043, 708 00 Ostrava 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači smíšeného zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 69 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AHOLD Czech Republic, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AHOLD Czech Republic, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému