KONTROLNÍ TECHNIK/-ČKA STK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FARMET STK spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní technici v dopravě - kontrolní technik/-čka stk.

Požadavky: SŠ vzdělání technického směru s praxí minimálně 2 roky v oboru autoopravárenství nebo SOU vzdělání s praxí minimálně 6 let v oboru autoopravárenství, řidičský průkaz sk. C, znalost práce s PC, výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, zodpovědnost, praxe v oboru autoopravárenství. Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, benefity - příspěvek na stravování a sdružování, týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění a další. Kontakt - Mgr. Kudrnovská Kateřina, e-mail: kontakt (zaslání životopisu), tel.: kontakt, osobní kontakt (06:00 hod. - 15:00 hod.).

Společnost

FARMET STK spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Jiřinková 276, 552 03 Česká Skalice (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FARMET STK spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FARMET STK spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému