seřizovač

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Elektroporcelán a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - seřizovač.

místo výkonu práce: Louny, Postoloprtská 2951 vyučen - technický obor (např. zámečník, opravář zem.strojů apod) pracovní doba 6.00 - 14.00 hod dostupnost MHD, stravování zajištěno - výběr ze tří chodů příspěvek na penzijní pojištění možnost prodloužení PP na dobu neurčitou fond mistra, příplatky (pohotovostní, pracovní prostředí apod) vhodné i pro absolventy učňovských oborů - nástrojař, zámečník, opravář zemědělských strojů) zájemci hlaste se na tel. kontakt(od 8 - 14 hod) nebo kontakt,nebo email: kontakt., osobně na adrese firmy po telefonické domluvě

Společnost

Elektroporcelán a.s.

Lokalita pracoviště

Postoloprtská 2951, 440 01 Louny 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Soustružník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Elektroporcelán a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Elektroporcelán a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému