Pracovník pro spolupráci s pěstounskými rodinami

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost "Středisko pomoci ohroženým dětem - ROSA" hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - pracovník pro spolupráci s pěstounskými rodinami.

Požadujeme: VOŠ vzdělání, popř. Bc., Mgr., obory: sociální práce, speciální pedagogika, sociální pedagogika. ŘP sk. B je výhodou, nutná znalost práce na PC. Pracovní doba: 8:00 - 16:00 hod. Profesní životopis s motivačním dopisem zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Společnost

"Středisko pomoci ohroženým dětem - ROSA"

Lokalita pracoviště

Římská 2846, 272 04 Kladno 4 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti "Středisko pomoci ohroženým dětem - ROSA" výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost "Středisko pomoci ohroženým dětem - ROSA" o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému