IT manažer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sang Lab - klinická laboratoř, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií - it manažer.

Kontakt: POUZE e-mailem: kontakt ZÁKLADNÍ INFORMACE - správa HW a SW celé společnosti Konfigurace, správa a údržba firemních IS a spolupráce na jejich rozvoji Správa běžné agendy a reporting IT podpora uživatelů a klientů, správa uživatelských stanic (cca 90 stanic Windows7/8/10) Správa a údržba a spotřební materiál pro tiskárny Základní správa MS Windows serverů (virtuální serverová infrastruktura na platformě MS Hyper-V, MS Windows Server 2008/2012, MS SQL Server, file server, mail server, www server) Správa a údržba datových úložišť (datové pole, NAS) Konfigurace základních síťových prvků - správa LAN, DHCP, DNS , znalost Active Directory Optimalizace využití PC a komunikačních systémů ve společnosti s ohledem na potřeby uživatelů Komunikace s dodavateli používaných SW řešení Implementace nových aplikací, bezpečnostních záplat, virových definic Správa zabezpečení sítě, UTM firewall na úrovni perimetru, zabezpečení koncových stanic Správa internetového připojení, domén a certifikátů Správa zálohovacího a archivačního systému Veeam Backup Vedení evidence a plánovaní změn HW a SW, vyhodnocování rizik a vytváření dokumentace Výběrová řízení na dodávku nového HW, SW a spotřebního materiálu PROFIL KANDIDÁTA SŠ/VŠ vzdělání technického směru Manažerské schopnosti Velmi dobrou obecnou orientaci v oblasti IT Znalost serverových produktů a jejich správy (Microsoft Windows Server 2008/2012 R2) Základní znalost databází MS SQL Server, MySQL Server, Firebird Dobrá znalost MS Office (Excel, Word) Dobrou orientaci v HW, pracovní stanice a notebooky, OS WIN 7/8/10 a jeho instalace. Znalost sítí LAN a jejich administrace, bezpečnost, síťové protokoly TCP/IP. Zodpovědnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k řešení problémů, časová flexibilita Výborné komunikační schopnosti Analytické myšlení a schopnost hledání řešení, samostatnost Schopnost a ochota trvalého vzdělávání v oblasti nových technologií Základní znalost AJ Řidičský průkaz skupiny B Tvorba základních skriptů, základy HTML, CSS, PHP, Apache a administrace Linuxu výhodou NABÍZÍME Zázemí stabilní společnosti Práce na plný úvazek, jednosměnný provoz. Pracovní doba: 8.00 - 16.30 hod. Zajímavé platové ohodnocení, příspěvek na stravování Různorodou a zodpovědnou práci Notebook a mobilní telefon i k soukromému užití Dobré pracovní prostředí Nástup možný ihned Místo výkonu práce: Karlovy Vary

Lokalita pracoviště

Bezručova 1098, 360 01 Karlovy Vary 1 (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sang Lab - klinická laboratoř, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sang Lab - klinická laboratoř, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému