PROJEKTANTI, ROZPOČTÁŘI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 2 arch s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici projektanti, konstruktéři - projektanti, rozpočtáři.

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Životopis zašlete na email: kontakt. Požadováno vzdělání ve stavebním oboru. Pracovník do architektonického ateliéru na pozici projektant pozemních staveb, projektant profesí, rozpočtář. Plně neznalého zájemce v oboru zaškolíme. Uvítáme i čerstvé absolventy. Nabízíme pružnou pracovní dobu, motivační ohodnocení, možnost dalšího doškolení v oboru. Místo výkonu práce: Česká 31, Prostějov.

Společnost

2 arch s.r.o.

Lokalita pracoviště

Česká 824, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 2 arch s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 2 arch s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému