Kontrolor/ka kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BAJS Partners LTD. - organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - kontrolor/ka kvality.

Místo výkonu práce: Ostrava - Bartovice Prosíme uchazeče/ky o zaslání životopisu na email: kontakt Do předmětu emailu prosím uvádějte - kontrolor kvality Společnost BAJS Partners LTD. - hledá pro našeho významného klienta Kontrolora/ku kvality. Požadujeme: -znalost čtení výkresové dokumentace strojírenských výrobků - není podmínkou -práce na PC -pečlivost, samostatnost v myšlení, práce v týmu Nabízíme: mzda od 75 Kč Práce je dlouhodobá na HPP, ranní a odpolední směny. Mzda vždy vyplácena v termínu + nadační příspěvky na podporu bydlení.

Společnost

BAJS Partners LTD. - organizační složka

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 75 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

10.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BAJS Partners LTD. - organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BAJS Partners LTD. - organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému