Úklid kancelářských prostor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KOŇAŘÍK závěsová technika a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - úklid kancelářských prostor.

POZICE PRO OZP s maximálně 2. stupněm invalidity Místo výkonu práce: CTPark Ostrava, Podnikatelská 877, Ostrava Hrabová Kontakt: emailem kontakt Firma KOŇAŘÍK závěsová technika je českým výrobcem a dodavatelem prvků pro upevnění potrubí a potrubních systémů. Určeno pro stavební odvětví: vodoinstalace, topení, plynofikace, elektrorozvodů, vzduchotechniky, klimatizace ... kontakt Hledáme zaměstnance pro úklid kancelářských a sanitárních prostor. Nástup možný dohodou.

Společnost

KOŇAŘÍK závěsová technika a.s.

Lokalita pracoviště

Podnikatelská 877, 720 00 Ostrava 20, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 300 - 9 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOŇAŘÍK závěsová technika a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KOŇAŘÍK závěsová technika a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému