Mechanici zemědělských strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AGRI CS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení - mechanici zemědělských strojů.

Náplň práce: Servis a opravy zemědělských strojů CASE IH a STEYR, diagnostika a opravy elektronických závad a navigací,záruční a pozáruční servis, provádění oprav a servisních služeb ve špičkově vybaveném servisním centru i formou výjezdů k zákazníkovi, předprodejní příprava nových strojů Požadujeme: SPŠ nebo SOU s výučním listem/maturitou v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, lektromechanik, mechanik dopravních prostředků nebo mechanik strojů a zařízení, praxe v opravárenství zemědělské nebo stavební techniky nebo automobilní oblasti, schopnost provádění diagnostiky a hledání závad, dobrá znalost práce na PC.alespoň pasivní znalost anglického jazyka, řidičský průkaz sk.B a T, skupiny C a E výhodou, speciální průkazy(svářečský, strojní, na VZV VÝHODOU), časová flexibilita, důslednost, komunikativnost, pozitivníé přístup k zákazníkům Nabízíme: pravidelné profesní vzdělávání v oboru, osobní rozvoj, stravenky na podnikové stravování, práce v moderně řízené společnosti, která je jedničkou na trhu, přímý kontakt se špičkovou technikou Místo výkonu práce: Mělnická 158, 277 15 Tišice Kontakt: telefonicky ( 7:00-15:30) životopisy zasíljte e-mailem

Společnost

AGRI CS a.s.

Lokalita pracoviště

Mělnická 158, 277 15 Tišice (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRI CS a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AGRI CS a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému