Seřizovač/ka a obsluha strojních zařízení na předvýrobě - výroba žehličkových desek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost E-TECHNIK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - seřizovač/ka a obsluha strojních zařízení na předvýrobě - výroba žehličkových desek.

Nástup možný IHNED. Místo je vhodné i pro absolventy školy (vyučení v oboru obsluha frézovacího stroje- výhodou) Jedná se o dvousměnný nebo třísměnný provoz - po domluvě Náplň práce: - lisování, děrování žehličkových desek; frézování žehličkových desek; leštění, povrchová úprava žehličkových desek Zájemci se mohou hlásit u kontakní osoby - Ing. Bronislava Macháně: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt; - telefonicky na číle kontaktnebo kontakt; Místo výkonu práce: E-TECHNIK s.r.o., Milotice nad Bečvou č.p. 96, 753 67 Milotice nad Bečvou

Společnost

E-TECHNIK s.r.o.

Lokalita pracoviště

Milotice nad Bečvou 96, 753 67 Milotice nad Bečvou (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti E-TECHNIK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost E-TECHNIK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému