hutník neželezných kovů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EVRAZ NIKOM, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na hutní zpracování kovů (obsluha pecí a konvertorů) - hutník neželezných kovů.

Požadujeme: " Vzdělání - vyučen " Praxe na podobné pozici ve výrobě výhodou " Manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost " Ochota pracovat v nepřetržitém provozu " Schopnost pracovat v týmu " Fyzickou zdatnost " Oprávnění řidič vysokozdvižného vozíku a jeřábnický a vazačský průkaz výhodou, není však podmínkou " Řidičské oprávnění skupiny C výhodou " Strojní průkaz na kolové nakladače výhodou Náplň práce: " manuální práce ve výrobě " obsluha zařízení dle pracovních pokynů Nabízíme: " zázemí stabilní společnosti " odpovídající finanční ohodnocení " zaměstnanecké výhody - stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, profesní vzdělávání V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám na níže uvedenou e-mailovou adresu Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte. .……………………………………………………………………………………………..............…… Nabízené výhody: - Týden dovolené navíc - Stravenky - Příspěvek na životní a penzijní připojištění - Příspěvky na dětskou rekreaci - Další zaměstnanecké výhody

Společnost

EVRAZ NIKOM, a.s.

Lokalita pracoviště

Pražská 900, 252 10 Mníšek pod Brdy (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský dělník, kovodělník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Obsluha zařízení na hutní zpracování kovů (obsluha pecí a konvertorů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EVRAZ NIKOM, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EVRAZ NIKOM, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému