Asistent/ka stavbyvedoucího

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BUTTERFLY building, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/ka stavbyvedoucího.

Místo výkonu: Vršovická 1525/1d, 101 00 Praha 10 Kontakt: Ing. Naďa Vacková, e-mail: kontakt Hlavním úkolem asistenta manažera projektu je plnění samostatných úkolů zadaných od manažera stavebního projektu. Požadujeme: - SŠ vzdělání stavebního směru, i absolvent - zpracovávání cenových nabídek, komunikace s dodavateli - zkušenosti se stavebními zakázkami, dozor a jejich kontrola - dobré komunikativní a organizační schopnosti - časová flexibilita, osobní přístup - uživatelská znalost práce na PC - řidičský průkaz sk.B, znalost AJ

Společnost

BUTTERFLY building, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vršovická 1525, 101 00 Praha 101 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BUTTERFLY building, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BUTTERFLY building, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému