Disponent/ka vnitro a mezinárodních přeprav

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DT Logistic CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti - disponent/ka vnitro a mezinárodních přeprav.

Provozovna: Bývalý areál JZD, Zbyslavice 742 83 Kontakt: tel. kontakt, kontakt POPIS PRÁCE: - Plánování přepravních tras - Kontakt se zahraničními klienty (NJ, AJ) - Pravidelná příprava reportů - Koordinace přepravních toků - Zefektivňování přepravních procesů POŽADAVKY: - SŠ vzdělání (maturita) - zkušenosti v logistice vítány - dobrá znalost NJ + AJ výhodou - MS Office (Word, Excel) - uživatelská znalost - pracovitost - samostatný a zodpovědný přístup k práci - Spolehlivost, přesnost Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte na níže uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil). Vybraní uchazeči budou pozváni emailem/telefonicky k osobnímu pohovoru. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Kontakt: Konzultant: Luděk Bárta E-mail: kontakt

Společnost

DT Logistic CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Malá Strana 194, 742 83 Klimkovice (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DT Logistic CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DT Logistic CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému