Finance Manager

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CGI IT Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblasti financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb) - finance manager.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 155 00 Laurinova č.p. 2800/4, Praha 5 - Stodůlky Kontaktní osoba: Pajdlhauserová, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadujeme: - min. 5 let zkušeností v oblasti financí, účetnictví a auditu z prostředí mezinárodní společnosti - certifikace CMA (Certified Management Accountant) - zkušenosti s účetními uzávěrkami, rekonciliacemi, finančními analýzami a reportingem - zkušenosti s firemním auditem - zkušenosti s vedením týmu - pokročilý uživatel MS Office (Excel) - ukončené bakalářské vdělání - aktivní znalost anglického a francouzkého jazyka Nabízíme: - dovolená navíc - kafeterie benefitů - částečně flexibilní pracovní doba

Společnost

CGI IT Czech Republic s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční manažer v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Ostatní řídící pracovníci v oblasti financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 110 000 - 140 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CGI IT Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CGI IT Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému