QUALITY REPRESENTATIVE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CIE PLASTY CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní strojírenští technici - quality representative.

NÁPLŇ PRÁCE: analyzovat reklamace (jak interní, tak i ty externí) a k tomu budete tvořit 8D reporty, odsouhlasíte si kvalitativní požadavky se zákazníkem, budete náš styčný důstojník pro ISO TS certifikaci pro barvící díly, přinášet nápady na zlepšování barvicího procesu -reportovat klíčové ukazatele , vytvářet první vzorky pro výrobu a podporovat výrobu z hlediska kvality, zaučit nové operátory dle interního školícího manuálu POŽADUJEME: VŠ vzdělání technického zaměření (v ideálním případě obor kvalita, není ale podmínkou); případně SŠ s maturitou s min. 3letou praxí na podobné pozici, znalost anglického jazyka (úroveň B2), chuť učit se nové věci a pracovat na sobě, vhodné pro absolventy (zaučíme si vás) NABÍZÍME: odborné vzdělávání (jazykové i jiné kurzy), kariérní růst, možnost seberealizace -aktivní využití anglického jazyka, 5 týdnů dovolené, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem -přátelské a neformální prostředí, firemní akce, flexibilní pracovní dobu, notebook a mobilní telefon samozřejmostí. Nástup v září nebo dohodou. PRVNÍ KONTAKT: V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis na kontakt . Pokud budete potřebovat více informací, taktéž nás neváhejte kontaktovat.

Společnost

CIE PLASTY CZ, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hranická 328, 757 01 Valašské Meziříčí 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní strojírenští technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CIE PLASTY CZ, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CIE PLASTY CZ, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému