91129 Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost cba corporation a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci - 91129 ostatní uklízeči a pomocníci.

místo výkonu práce: Praha kontakt: Plisková Kateřina, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Hledáme pracovníky úklidu pro Prahu 4 - Arkády a Prahu 9. Jedná se o pracovní dobu od pondělí do soboty od 8:00h do 10:00h. Pracovní poměr na DPP. Plat 80 Kč/hod. V případě zájmu volejte kontakt/ kontaktnebo pevnou linku kontaktnebo posílejte životopis na kontakt Nástup možný ihned, délka pracovního poměru domluvou.

Společnost

cba corporation a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti cba corporation a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost cba corporation a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému