Bezpečnostní pracovník JE Temelín

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost G4S Cash Solutions (CZ), a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - bezpečnostní pracovník je temelín.

POŽADUJEME: - čistý Trestní rejstřík - kvalifikace "Strážny 68-008-E" - zbrojní průkaz sk. D výhodou - řidičský průkaz sk. B výhodou - schopnost pracovat v noci a v nepřetržitém provozu NABÍZÍME: - perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti - možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikace - práci na hlavní pracovní poměr - příspěvek na údržbu výstrojních součástek - stravenky - proplacení části nákladů spojených se získáním zbrojního průkazu - proplacení části nákladů spojených se získáním kvalifikace „Strážný 68-008-E“ - po odpracování 12 měsíců stabilizační odměna - náborový příspěvek 12.000,- Kč - příspěvek na ubytování 4.000,- Kč/měsíc - příspěvek na užívání soukromého automobilu na dojíždění do zaměstnání

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti G4S Cash Solutions (CZ), a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost G4S Cash Solutions (CZ), a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému