Samoseřizovací obsluha CNC stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ROUČKA ARMATURY, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - samoseřizovací obsluha cnc stroje.

Společnost ROUČKA ARMATURY a.s. se sídlem v Olomouci přijme obsluhu CNC stroje. Náplň práce: - malosériové obrábění strojních součástí středních velikostí na CNC stroji - obsluha stroje, měření vyrobené součástí dle výkresové dokumentace a následné korekce - úprava nastavení stroje pro dosažení optimálního výkonu - příprava, kontrola nářadí a nástrojů, preventivní údržba stroje - identifikace strojních a systémových chyb, přijímání nápravných opatření Požadavky: - vyučen v oboru - praxe na CNC strojích minimálně 3 roky - základní znalost programování CNC strojů (schopnost orientovat se v programu) - technické myšlení a prostorová představivost - správné zacházení s měřidly - orientace v technickém kreslení - manuální zručnost - spolehlivost, samostatnost, pečlivost Nabízíme: stabilní a perspektivní zaměstnání, výkonnostní prémie, stravenky. Nástup možný ihned. Životopis zasílejte POUZE na e-mail: kontakt.

Společnost

ROUČKA ARMATURY, a.s.

Lokalita pracoviště

Hybešova 1291, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 120 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ROUČKA ARMATURY, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ROUČKA ARMATURY, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému